Home > Maistas > Vanduo gyvybės šaltinis

Vanduo gyvybės šaltinis

May 26th, 2009

Mano mitybos reguliavimas prasidėjo nuo pažintinio filmo apie vandenį, kuriame buvo atskleista vandens įtaka mūsų organizmui ir savijautai. Anksčiau aš negerdavau vieno vandens, nebent mineralinį, bet ir tas būdavo gazuotas. Kaip buvo sunku, prisiversti gerti gryną, vandenį, iš pradžių jis net atrodė šlykštus, bet bėgant laikui sugebėjau prisitaikyti. Ir dabar po truputi iš mano raciono dingsta kava arba ir kitokie priemaišiniai gėrimai. Vanduo - gyvybės šaltinis

Žmogui, per diena reikia išgerti maždaug 3litrus vandens, tai priklauso nuo žmogaus svorio, svorį/30 gauname reikalingą išgerti vandens kiekį. Vanduo atstato kremzles esančias tarp sanarių, po mėnesio ar dviejų, galite pastebėti, jog ūgtelėjote keliais centimetrais, iš tiesų, tai tik vandens dėka, nes tarpeliai tarp sanarių užsipildo pilnai, ir jūs pasiekiate natūralų savo ūgį.

Vartokite tik išfiltruotą vandenį, arba pirkite iš parduotuvės, negerkite vandens tiesiog iš čiaupo. Ryte nubudę prisiverskite išgerti stiklinę vandens. Vanduo padeda organizmui lengviau virškinti, įsisavinti naudingas medžiagas. 15 min prieš valgį taip pat pasistenkite išgerti stiklinę vandens.

Pagerėjimą pajutau kažkur po mėnesio, šiuo metu nenoriu gerti jokių gazuotų gėrimų, vartoju tik negazuotą vandenį. Dažniausiai geriu “montavit” dėl kainos ir skonio, jis labai skanus, namuose vartoju “Žalia giria”, bandžiau pirkti pigesnį, “Tyras”, pasirodė kartus ir labai neskanus, teko prisiversti išgerti. :)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Vanduo gyvybės šaltinis, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Categories: Maistas Tags:
Comments are closed.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar